Vítejte na stránkách společnosti
PROVIS s.r.o.

Partnerství

Společnost PROVIS s.r.o. při poskytování svých služeb spolupracuje s tuzemskými i zahraničními partnery v oblasti podnikových řešení Microsoft Dynamics NAV a doplňkových systémů se zaměřením zejména na výrobní podniky se strojírenskou zakázkovou a malosériovou výrobou. Mezi hlavní partnery společnosti patří:

factory solutions GmbH, se kterou společnost PROVIS spolupracuje na řešení dílenského plánování a řízení výroby.

Německá společnost factory solutions GmbH je vlastníkem licence produktu AHP Leitstand. Jde o systém pro dílenské plánování a řízení výroby vyznačující se vysokou grafickou názorností a pružností při hledání správného řešení každodenních situací na výrobní dílně.

Společnost PROVIS je od roku 1992 smluvním partnerem společnosti factory solutions GmbH s výhradním zastoupením pro prodej a implementaci AHP Leitstand v České a Slovenské republice.
Více informací najdete na http://www.factory-solutions.com/

Microsoft s.r.o., se kterou společnost PROVIS spolupracuje v oblasti prostředků informačních technologií a aplikačního řešení pro správu podnikových procesů.

Společnost Microsoft je vlastníkem licence systému řízení podnikových procesů Microsoft Dynamics™ NAV.

Společnost PROVIS je od roku 2004 certifikovaným partnerem společnosti Microsoft s kompetencí pro implementaci systému Microsoft Dynamics™ NAV v České republice a oblasti EMEA.
Více informací najdete na http://www.microsoft.com/cze/dynamics/navision/default.mspx

AXIOM SW s.r.o., se kterou společnost PROVIS spolupracuje při řešení rozsáhlých projektů informačním systémů.

Společnost AXIOM SW nabízí komplexní dodávky včetně hardware, počítačových sítí a softwarových aplikací. Patří mezi největší dodavatele podnikového řešení Microsoft Dynamics™ NAV na českém i slovenském trhu.
Více informací najdete na http://www.axiomsw.cz/